OSB'ler Dijitalleşecek

OSB’ler Dijitalleşecek

OSB işletmelerine dijital olgunluk analizi yapılacak ve bu alanda yol haritası belirlenecek. Bilişim Vadisinin yürütücü olduğu “Sanayide Dijital Dönüşüm Analiz Programı” kapsamında, ilk etapta 3 OSB’den 15 firmanın dijital dönüşüm kapasitesi ve ihtiyaçları tespit edilecek.

OSB’ler Dijitalleşecek

Teknoloji ve inovasyon üssü Bilişim Vadisinin dijital teknolojilerin hem tedarikçisi hem kullanıcısı konumunda olan sanayi kuruluşlarına yönelik başlattığı çalışmayla, OSB işletmelerine dijital olgunluk analizi yapılacak ve bu alanda yol haritası belirlenecek. Bilişim Vadisinin yürütücüsü olduğu “Sanayide Dijital Dönüşüm Analiz Programı” çerçevesinde OSB’lerdeki sanayi firmalarına dijital olgunluk analizi yapılacak. Analiz sonucunda sanayi kuruluşlarının dijitalleşme alanındaki eksikleri tespit edilecek ve Bilişim Vadisi bu sorunlara çözüm önerileri getirecek.

İlginizi Çekebilir: Organize Sanayi Bölgelerinde Arsa Satışı Dövizle Yapılamayacak

 

İlk etapta bu OSB’lerden 15 işletmenin dijitalleşme bağlamındaki mevcut durumları, işleyişleri, olanakları, dijital dönüşüme bakış açıları, kısa ve uzun vadeli projeleri, dönüşüm için nelere ihtiyaç duydukları gibi konular belirlenecek.

 

Abone Olun & Haberiniz Olsun

Posta listemize abone olun, OSB ve ticari gayrimekulleri ile ilgili son gelişmelerden anında haberiniz olsun.

Abone olduğunuz için teşekkürler

Bir şeyler ters gitti.

Yorum Yap!

two × 3 =

×